Ryby 2018

Czyli relacje z wypraw wędkarskich, zdjęcia złowionych ryb, itp.

Moderator: Dano

Awatar użytkownika
jankesik
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spining
Imię: Tomasz

Ryby 2018

Postautor: jankesik poniedziałek, 8 stycznia 2018, 18:04

Mamy nowy rok to i nowy temat o rybach trzeba założyć. Co niektórzy koledzy już łowią jakieś rybki , więc chwalcie się wędkarze .

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
DawidS
Super wędkarz

Re: Ryby 2018

Postautor: DawidS poniedziałek, 8 stycznia 2018, 19:25

Chciałbym więc jako pierwszy w tym roku pochwalić złapanego przez Ciebie pstrąga, którego zdjęcie znajduje się w temacie "Ryby 2017" ;)
Awatar użytkownika
jankesik
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spining
Imię: Tomasz

Re: Ryby 2018

Postautor: jankesik poniedziałek, 8 stycznia 2018, 21:37

DawidS pisze:Chciałbym więc jako pierwszy w tym roku pochwalić złapanego przez Ciebie pstrąga, którego zdjęcie znajduje się w temacie "Ryby 2017" ;)
Adamek złowił więcej .
Tego dnia wybraliśmy się na wspólne połowy tej pięknej ryby . Na miejscu zameldowaliśmy się około godziny 10.30 . Od razu zabraliśmy się do połowów . Kolega Adam chyba w pierwszym rzucie wyciągnął takiego 20+ i co jakaś ciekawsza miejscówka miał kontakt na wędce bądź wzrokowy z ryba . Ja oczywiście poraz kolejny obraziłem się na okulary polaryzacyjne i musiałem zapłacić za błędy . Pomimo że rzeczka była płytka a woda w niej krystaliczna to błękitne niebo nad nami bez polarów nie pozwoliło skutecznie łowić. okazało się że pstrągi bardzo długo płynęły na przynęta i się jej przyglądały . Wystarczyło zatrzymać lub spowolnić przynętę aby nastąpiło branie . Najlepsze okazało się prowadzenie bardzo powolne pod prąd rzeki i częste postoje w nurcie . Branie było na prawdę delikatne tak jak by się liść zaczepił o kotwice . Razem złowiliśmy kilkanaście pstrągów w 4 czy 5 godzin . ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.

Wróć do „Jak było na rybach?”