Reklama

Jezioro Ukiel w Olsztynie - kilka pytań

Tu piszemy wszystko na temat łowisk ogólnodostępnych

Moderator: Dano

Awatar użytkownika
Dano
Moderator
Ulubiona metoda połowu: spining i spining
Imię: Daniel

Re: J. Ukiel

Postautor: Dano niedziela, 11 czerwca 2017, 05:16

lolnox pisze:Witam, ciągle poszukuje miejsc w okolicy Olsztyna do łowienia gruntowego (klasyczny koszyk). Oolsztyn mając tyle jezior jest dosłownie kompletnie nierpzyjazny dla wędkarza. Wulpińskie- prawie całe zagospodarowane do okoła a tam gdzie nie ma czyis kładek i ogrodzeń to jesst tak zaośniete ze trzeba by wpaść chyba z piłą to samo naterskie. Bartąg to taki syf ze szok co tma jest śmieci i brudu na brzegach to az strach no i do tego łowisz sobie i przychodzi ci jakaś pinda w tipsach bo piesek sie kąpać musi.... Na krzywym jest jeszcze jakaś możliwość łowiska z dala od betonowych bloków i czyiść działek? Chce sobie tam zrobić miejscówke ale nie wiem gdzie szukać miejsc by nie było zielska w wodzie , i czy ktoś łowił tam coś w tym roku?

Kolego, skasowałem Twój temat, bo takowy o jeziorze Ukiel już jest. Twój post został przeniesiony do istniejącego tematu.
Człowiek bez pas­ji nie zro­zumie dru­giego, który wsta­je o 3.30 żeby pójść na ryby...
Awatar użytkownika
DawidS
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Wszystkie
Imię: Dawid

Re: Jezioro Ukiel w Olsztynie - kilka pytań

Postautor: DawidS niedziela, 10 czerwca 2018, 13:34

Plażowałem sobie dziś na miejskiej. Smażę się, leżę sobie, a jakiś koleś wyciąga na bacika z mola lina - takiego z 50 cm. Drugiego miał w siacie. Poszły do gara niestety ;)
lolnox
Wędkarz

Postautor: lolnox czwartek, 14 czerwca 2018, 18:42

Ja to sie już poddałem z szukaniem miejsc w Olsztynie na łowienie z gruntu.. 8 różnych dzierżawców....... ile to pozwolen bym musiał wykupić żeby sprawdzić gdzie werto. To chore. Mieszkam na zaciszu... Bartążek to pustostan jesli chodzi o białoryb. Na krzywym miejsc brak a wulpińskie to jedna ogrodzona strefa i kładki jak na czyimś podwórku zamiast w spokoju i ciszy i podziwiania przyrody.....
markus2107
Weteran
Ulubiona metoda połowu: spining
Imię: Marcin

Postautor: markus2107 czwartek, 14 czerwca 2018, 20:29

To poleć na wulpińskie od strony Siły. Ewentualnie Unieszewa. Tam będzie spokojniej.
C&R
Sprinter6
Wędkarz

Postautor: Sprinter6 sobota, 16 czerwca 2018, 19:58

Faktycznie wulpińskie jest zprywatyzowane na maxa ale jest parę miejsc np. Od strony Uniszewa jest pomost i biorą tam ładne płocie. A jeśli chodzi o Bartążek to jest tam ładny lin i leszcz wiem bo łowie tam dość często. Trzeba znaleźć miejsce, troszkę ponęcić i i do roboty. W koło jest sporo fajnych jezior. Np. Linowskie czy Skanda. Chcesz to daj znać kiedyś się spykniemy i razem pomoczymy kija. Ja jutro idę na 3-4 godziny. POZDRAWIAM

Wróć do „Łowiska ogólnodostępne”