Reklama

Delikatny spinning 240-270cm

Chcesz coś kupić? Umieść swoje ogłoszenie tutaj. TimeOUT wątku to 30 dni.

Moderator: Dano

Regulamin forum
W dziale „Giełda” obowiązuje regulamin forum.wedkarstwo.us oraz regulamin działu. Korzystanie z działu „Giełda” oznacza akceptację poniższego regulaminu:

1. Dział „Giełda” służy do zamieszczania ogłoszeń przez użytkowników forum.

2. W dziale dozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń dotyczących chęci kupna, sprzedaży oraz innych ogłoszeń związanych tylko i wyłącznie z wędkarstwem.

3. Każdy temat należy zmieścić w odpowiednim do tego dziale (Sprzedam, Kupię, Inne).

4. W nazwie tematu należy podać informację o tym, czego dotyczy oferta.

5. Kontaktować się z autorem oferty należy poprzez prywatne wiadomości na forum (PW) lub w innej formie, o której wspomina autor oferty, np. Gadu-Gadu, e-mail.

6. Portal wedkarstwo.us, forum.wedkarstwo.us ani ich właściciele nie biorą odpowiedzialności za treść zamieszczonych ofert oraz za przejęcie danych personalnych zawartych w ogłoszeniach przez osoby trzecie.

Administrator wedkarstwo.us
Jarek
Wędkarz

Delikatny spinning 240-270cm

Postautor: Jarek niedziela, 14 października 2018, 14:22

Dzień dobry.
Kupię niedrogi, za około 100zl delikatny spinning o długości 240-270cm.
Awatar użytkownika
DawidS
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Wszystkie
Imię: Dawid

Re: Delikatny spinning 240-270cm

Postautor: DawidS poniedziałek, 15 października 2018, 20:35

Sprzedać nie sprzedam, ale mam pewną wędkę, która by Ci pewnie podpasowała. Poszukaj czy ktoś na jakimś olx nie wystawia Kongera Iri Lucky. Mega kijek w mega cenie był - niestety już nie produkują.
Awatar użytkownika
jankesik
Weteran
Ulubiona metoda połowu: Spining
Imię: Tomasz

Postautor: jankesik sobota, 20 października 2018, 17:34

zależy do czego ma być ten kij . Iri jest świetnym kijem kleniowym . natomiast do łowów okoniowych według mnie się nie nadaje .
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
eltoro83
Wędkarz

Postautor: eltoro83 niedziela, 21 października 2018, 20:13

Dołóż ok.100zł i kup Mikado Lexusa Sapphire. Lepszej wędki w tym przedziale nie znajdziesz.Jest to niby wklejka ale jak dla mnie pancerna.Posiadam ją drugi sezon i oprócz ładnych okoni połowiłem niezłe przyłowy np.szczupaki do 75cm czy lina 52 cm. na paprocha i radziła sobie przy dobrym hamulcu bez problemu.Zresztą poczytaj recenzje tej wędki oraz opinie na forum-a sam się przekonasz że warto.Ja tam z czystym sumieniem polecam-w tym przedziale cenowym bije niejedną wędkę z wyższej półki.

Wróć do „Kupię”